Перейти до контенту

Металеві двері з порошковим покриттям


► Секрети виготовлення металевих дверей
► Декоративні функції та нові види порошкового покриття
► Переваги металевих дверей з порошковим напиленням

Найчастіше зовнішня сторона металевих дверей потребує не дорогої обробки, а надійного захисного покриття, яке буде стійким до механічних впливів і пошкоджень. По-перше, скромний вигляд дверей привертає менше уваги, а по-друге, можна не боятися, що дорогі декоративні елементи будуть зіпсовані.

Зовсім недавно для зовнішнього оформлення дверної конструкції використовувалися лакофарбові покриття, які доводилося регулярно поновлювати. Але з появою порошкового напилення про них благополучно забули. І це не дивно, адже нова технологія виявилася дуже універсальною, а металеві двері з такою обробкою можна сміливо назвати не тільки надійними і довговічними, але й максимально привабливими з естетичної точки зору.
вхідні металеві двері львів ціна купити

Секрети виготовлення металевих дверей

Перш ніж порадувати кінцевого споживача бездоганним глянцем або фактурною поверхнею, металеві двері проходять кілька стадій обробки. Для початку конструкцію ретельно очищають (механічним або хімічним способом), знежирюють і протравлюють. Завершальним етапом є промивка та просушування дверей. Після цього на поверхню наносять полімерний барвник, що складається з частинок металу та кераміки, і відправляють двері в піч з температурою до 180 градусів. За наступні п'ятнадцять хвилин фарбувальний склад оплавляється і надійно спікається з поверхнею металу, утворюючи неперевершене по стійкості покриття.

Декоративні функції та нові види порошкового покриття

Спочатку були доступні всього два варіанти обробки - глянцевий та шорсткий. Потрібний ефект досягався за допомогою різної величини частинок металевих крихт, що входили до складу барвника. Сьогодні ж виробники пропонують вхідні металеві двері з порошковим напиленням, що імітує фактуру дерева, ніжність шовку, малюнок шкіри і навіть натуральний камінь. Готові конструкції виглядають дуже ефектно та незвично. І якщо зовсім недавно вхідні двері з порошковим покриттям встановлювали здебільшого в офісні приміщення, службові будівлі, тамбури та під'їзди, то зараз вони частіше зустрічаються в приватних квартирах та елітних особняках.

Переваги металевих дверей з порошковим напиленням

Надійність, довговічність, безпека - ось три безсумнівні переваги, на яких базується зростаюча популярність дверей з порошковим напиленням. Полімерне покриття стійке до механічних та хімічних впливів, не боїться перепадів температури, вологості та прямих променів сонця. На відміну від більшості способів обробки, порошкове покриття не має запаху і не виділяє в повітря шкідливих речовин, тому такі металеві двері абсолютно безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища. Крім цього, такі двері не потребують врізання замка своїми руками, їх можна підібрати під будь-який дверний отвір. І нарешті при покупці такого товару людина може не сумніватись, що він буде справно служити довгі роки. Купити вхідні металеві двері сьогодні можна практично в будь-якому будівельному магазині. Металеві двері з порошковим напиленням повністю виправдовують очікування покупців, вони здатні служити десятиліттями, не вимагаючи особливого догляду і радуючи господарів бездоганним зовнішнім виглядом.