Перейти до контенту

Фасадні панелі Docke – знайомство з матеріалом


► Характеристики та переваги матеріалу
► Асортимент панелей від компанії Docke
► Принцип монтажу фасадних панелей Docke

Панелі Docke - це високоякісний продукт німецького виробництва для обробки фасадів. Цей виробник є одним з лідерів вітчизняного ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів. Фасадні панелі Docke-R подобаються мешканцям нашої країни за відмінні характеристики - високу міцність, легкість роботи з матеріалом та доступність цін на весь асортиментний ряд виробів. Чим відрізняються фасадні панелі марки Docke від інших різновидів фасадного сайдингу, в чому переваги цього матеріалу і як правильно кріпити панелі Docke-R до фасаду? Про це ми детально поговоримо далі у статті.

фасадні панелі Docke опис
Docke - фасадні панелі, що виготовляються за унікальною технологією методом лиття полімерного матеріалу. Відливання панелей відбувається під високим тиском, тому кінцевий продукт набуває надзвичайної міцності та довговічності. Крім цього панелі мають ще ряд суттєвих переваг.

Характеристики та переваги матеріалу

▼ Це високотехнологічні вироби, що мають відмінні властивості щодо збереження тепла в приміщенні, тому можуть використовуватися не тільки для зовнішнього декору будинку, але й для його утеплення. За допомогою цього матеріалу можна не тільки облицьовувати фасади, але й ефектно виділити його окремі архітектурні складові.

Панелі Docke-R мають незначну вагу, тому можуть застосовуватися при реконструкції старих будинків та споруд, додаткове навантаження на фундамент яких є небажаним.

▼ Основою кріплення німецьких панелей Docke служить легка обрешітка, що дозволяє з їх допомогою ідеально приховати всі візуальні дефекти будівлі та вирівняти поверхню.

Монтаж панелей Docke-R легкий та зручний. Обшити будинок таким матеріалом можна самостійно, не використовуючи дорогу послуги професіоналів.

▼ Вироби марки Docke майже не піддаються деформації, їх неможливо зігнути або переламати. Жорстка структура матеріалу здатна витримувати без будь-яких пошкоджень сильні пориви вітру та інші несприятливі зовнішні впливи. Унікальна технологія забарвлення дозволяє панелям довго зберігати яскравий колір, що не вигорить від яскравих променів сонця і не стане тьмяним під впливом атмосферних опадів.

▼ Широка гама кольорів відкриває перед споживачем дуже широкі можливості щодо декорування фасадів.

Фасадні панелі Docke-R характеризуються простотою догляду, а будь-які забруднення з їх поверхні можна легко змити звичайною водою.

панелі для фасадів Docke фото
▼ Цей матеріал є точною імітацією дорогих природних матеріалів і при цьому він продається за цілком доступними цінами. Використання німецьких фасадів Docke для облицювання будинків - вигідне та економне рішення для тих забудовників або власників будинків, які хочуть отримати високу якість обробки за прийнятною ціною.

Асортимент панелей від компанії Docke

Найпопулярнішими фасадними лініями у виробника панелей Docke-R є BERG, BURG і STEIN. Давайте коротко розглянемо характеристику кожного з цих виробів.

фасадні панелі Docke моделі STEIN
Серія STEIN є імітацією натурального світлого піщаника. У палітрі цієї серії панелей можна знайти такі відтінки, як бронза, молоко, бурштин, осінь, зелень. Застосовуватися такі фасадні панелі можуть як при обробці заміських приватних будинків, так і для декорування споруд комерційного призначення. Типові розміри панелей цієї серії - 1196 мм довжина і 426 мм ширина.

фасадні панелі Docke моделі BURG
Серія BURG додасть будь-якій будові значимості, ґрунтовності та брутальності, адже вона максимально точно імітує важкий тесаний камінь, що широко використовувався в європейському будівництві у середні віки. Натуральний камінь такої текстури не тільки буде коштувати дуже дорого, але й буде мати солідну вагу, тому його застосування можливе лише при наявності масивного міцного фундаменту. Колекція легких фасадних панелей BURG дозволяє проводити облицювання при будь-яких типах фундаментів та істотно заощадити на придбанні цього міцного і красивого матеріалу. Ця серія фасадних панелей представлена на ринку в наступних відтінках: сірий, срібний, білий, платиновий, льон, олива, кукурудза та ін. Типові розміри панелей серії BURG - 1072 мм довжина і 472 мм ширина.

німецькі панелі Docke для обробки фасадів
Серія BERG представляє собою колекцію, що чудово імітує класичну цегляну кладку. Безперечними перевагами панелей серії BERG є точна передача форми і кольору цегли за допомогою новітніх технологій 3D, ручна декорація та фарбування текстури. Яскрава колірна гамма дозволить перетворити звичайний дачний будиночок в розкішний заміський котедж, адже в ній можна знайти такі насичені відтінки як вишневий, золотистий, насичений коричневий. Крім цього в даній серії виробів є класичні білий та сірий цегляні відтінки. Стандартні розміри панелей колекції BERG становлять 1127 мм довжина та 461 мм ширина.

панелі для оздоблення фасадів Docke FELS
Декілька слів варто сказати і про нову серію фасадних панелей Docke, яка отримала назву FELS. В цій серії покупець може знайти вироби, поверхня яких ідеально повторює структуру скельної породи - шалено дорогого матеріалу, який вважається дуже респектабельним і є привабливим візуально. За допомогою німецьких панелей Docke з колекції FELS можна легко додати фасаду приватного будинку вигляд справжнього лицарського замку. Кольори панелей цієї колекції також шляхетні: перламутр, слонова кістка, перли, північ, теракот.

Принцип монтажу фасадних панелей Docke

Ми вже говорили про те, що монтаж фасадних панелей - справа досить проста. З обробкою такими панелями можна впоратися власними силами. При цьому головне дотримуватися всіх етапів та черговості робіт, а також уважно вивчити експлуатаційні інструкції до матеріалу.

Слід заздалегідь підготувати всі необхідні інструменти для роботи з панелями. Повний перелік необхідних пристроїв та інструментів можна знайти у відгуках на тематичних форумах або в професійних відео-інструкціях по роботі з фасадними панелями.

Працювати з німецькими фасадними панелями Docke можна в будь-яку погоду. Винятком є тільки сильний мороз понад - 15 градусів. Роботи по облицюванню фасаду починають з виготовлення обрешітки. Для її монтажу може використовуватись деревина або метал. Тут все залежить від власних переконань та індивідуального рішення. Однак слід пам'ятати, що дерев'яний каркас потрібно обробити спецзасобами, що захищають від вологи та гниття. Встановлювати обрешітку можна як горизонтально, так і вертикально.

При безпосередньому монтажі фасадних панелей особливу увагу слід приділити правильному вгвинчування кріплень у поверхню. Самі панелі необхідно встановлювати щільно, до упору, залишаючи лише невеликий зазор між кріпленнями і самими панелями.

Якщо ви раніше не виконували такий вид робіт своїми руками, тоді обов'язково слід прочитати інструкції з монтажу та знайти в мережі Інтернет докладне відео з усіма поясненнями.