Перейти до контенту

Бамбуковий паркет – альтернатива дереву


► Переваги бамбукового паркету
► Застосування бамбукової паркетної підлоги
► Екологічність бамбукових підлогових покриттів
► Вартість паркету з бамбука
► Догляд за натуральним бамбуковим паркетом

Бамбуковий паркет - це відносно новий будівельний матеріал на українському ринку. Він дарує відчуття сонячного світла і тепла, поєднуючи в собі екзотичні, і в той же час, звичайні властивості, що характерні підлоговим матеріалами вищого ступеня якості.

Переваги бамбукового паркету

Паркет з бамбука характеризується своїми неперевершеними властивостями:

► забезпечує відмінну теплоізоляцію та звукоізоляцію;
► відмінно протистоїть зовнішнім впливам будь-якої сили і важкості;
► регулює мікроклімат приміщення.

Різновиди бамбукового паркету, штучна паркетна і масивна дошка з паркету відрізняються своєю довговічністю, простотою в укладанні і високими антистатичними властивостями. Ще одною важливою відмінністю цього матеріалу є здатність отримувати оригінальні відтінки кольору підлог шляхом їх фарбування в найрізноманітніші кольори.

який купити бамбуковий паркет для підлоги
Під час склеювання під дуже високим тиском міцний і твердий бамбуковий паркет перетворюється на тришарову дошку. Масивна бамбукова дошка обов'язково повинна мати наступні розміри: довжина не менше 960 мм, ширина – 95 мм, і товщина - 15 мм.

Бамбук - одна з найважчих деревних порід. Він на 34 % важчий за білий дуб. У порівнянні зі звичайними дерев’яними покриттями, що часто використовуються для підлоги, в бамбука щільність деревини більша майже у 2,5 рази. Властива бамбуку висока щільність наділяє паркетну дошку відмінною зносостійкістю, захисними властивостями від вологи, цвілі і руйнівного впливу будь-яких комах.

Масивна дошка з бамбука, у порівнянні з іншими, подібними до неї деревними породами для підлогового облицювання, не має властивості розбухати і розсихатися. Більш того, підлога з бамбукової дошки довговічніша, ніж всі інші підлогові матеріали, і не йде в ніяке порівняння з жодним альтернативним варіантом.

Застосування бамбукової паркетної підлоги

Людина, яка постійно стежить за сучасними тенденціями в дизайнерських стилях і турбується про якість і красу власного житла, віддасть перевагу бамбуковій підлозі. Масивна бамбукова дошка використовується для додання неповторного дизайну інтер'єру нарівні з звичайною паркетною дошкою. Завдяки екологічній чистоті бамбукового паркету відмінно створюються нестандартні, але, в той же час, стильні інтер'єри за принципами Фен-шуй. До того ж бамбукова підлога, завдяки її високій зносостійкості, може бути використана не тільки для промислових, але і для квартирних приміщень.

переваги та недолки бамбукового паркету
Особливий інтерес у дизайнерів викликає штучний візерунок, що характерний для живого дерева. Такий візерунок можна побачити на нефарбованих дошках бамбукового паркету. Паркет в такому вигляді дуже часто застосовується в інтер'єрах екологічного та мінімалістичного стилю. Але не меншою популярністю користуються і пофарбовані паркетні дошки з бамбука. Потрібно відзначити, що, використовуючи різні варіанти забарвлення покриття, бамбукову підлогу можна використовувати в будь-яких стилістичних рішеннях, від класичного інтер'єру до інтер'єру в стилі hi-tech. Сьогодні паркет з бамбука - це уособлення сучасності та стилю при застосуванні екологічно чистих матеріалів.

Екологічність бамбукових підлогових покриттів

Паркет з бамбука досить легко виготовляється з безпечного та екологічного природного матеріалу. Завдяки тому, що бамбук дуже швидко росте на територіях з дуже чистим повітрям, створена з нього паркетна підлога є ідеальною, екологічно чистою і не створює загрози для здоров'я людей. Це ідеальний матеріал для застосування в домашніх приміщеннях. Крім цього, сам процес виробництва бамбуковій дошки для паркету є екологічним і абсолютно не завдає шкоди навколишньому середовищу. Отже, якщо ви небайдужі до рівня захисту навколишнього середовища і цінуєте екологічність якісних оздоблювальних матеріалів, зробіть свій вибір на користь тільки бамбукового підлогового покриття. Узагальнюючи вищесказане, бамбуковий паркет відмінно поєднує в собі якості екологічності, функціональності, стильності, зручності та іміджу.

застосування бамбукового паркету

Вартість паркету з бамбука

Лише декілька десятків років тому паркет з бамбука мав імідж дорогого матеріалу, придбати який міг дозволити собі далеко не кожен мешканець квартири або приватного будинку. Але сьогодні сучасні технології обробки і виробництва дали можливість значно знизити ціну на бамбуковий паркет, зробивши його доступним для кожного бажаючого. Ціна паркетного покриття з бамбука є сьогодні практично такою ж, як і вартість звичайних дерев’яних паркетів, не дивлячись на те, що експлуатаційні властивості бамбукового паркету незрівнянно кращі.

Догляд за натуральним бамбуковим паркетом

Бамбуковий паркет не потребує якогось особливого догляду. Єдине, про що необхідно потурбуватися, це про лакове покриття бамбукової підлоги. Тому, щоб не псувати його зовнішній вигляд подряпинами і вм'ятинами, меблі та важкі предмети інтер'єру необхідно встановлювати на фетрові підкладки. Також намагайтеся не ходити по бамбуковому паркету в туфлях на шпильках і вуличному взутті, щоб не пошкодити покриття.

Таким чином, вибираючи паркет з натурального бамбука і дотримуючись технології при його вкладанні, ви отримуєте фантастично красивий підлогу, по якій буде приємно ходити і яка буде тривалий час тішити ваше око.